Spotykamy się z Krzyśkiem od

Spotykamy się z Krzyśkiem od ponad roku. Jest zajebiście. Jestem zachwycony. Często kiedy przychodzę jest ciężko, a gdy wychodzę lekko, ale jednocześnie jakbym przewalił tonę węgla w głowie. Dlatego zawsze wracam kilka kilometrów spacerem, żeby ochłonąć.
Jest bardzo wnikliwy, jak taki umysłowy Sherlock Holmes. Spotkania z nim są głębokie i wielopoziomowe, duchowe, coachingowe, terapeutyczne, co tam trzeba w danym momencie.
Głównie zadaje pytania, jest w tym najlepszy. Jest uważny, empatyczny i inspirujący. Czuję ogromną wdzięczność, że jest taka godzina w moim życiu, w której mogę pozwolić sobie na całkowitą autentyczność i szczerość z drugim człowiekiem, w bezpiecznych warunkach. Sesja w parze z moją dziewczyną również była przełomowa. Bardzo pomogła nam oczyścić relację jeszcze przed rozpoczęciem kryzysu małżeńskiego, zobaczyć swoje uwarunkowania i pogmatwania. Krzysztof spokojnie, z tygodnia na tydzień, pomaga mi je rozplątywać. Przez ten rok moje wyrażanie potrzeb wzrosło o 88%, pewność siebie o 125%, zarobki o 500%. Polecam każdemu tego doradcę, a poza tym jest świetnym człowiekiem.