Spotkania z Krzysztofem są… nieprzewidywalne,

Spotkania z Krzysztofem są… nieprzewidywalne, niestandardowe, przełomowe, bywają trudne i ciężkie, ale jednocześnie uwalniające i dające lekkość. Krzysztof ma niesamowite wyczucie i intuicję, zauważa to co kluczowe, ale najtrudniejsze do zauważenia. Uczy świadomości.

Rozumie cię i pozwala ci poczuć, że jesteś ok taki jaki jesteś, że możesz i masz prawo czuć się tak jak się czujesz, że to co się dzieje w twoim życiu ma swoją przyczynę. Ale z drugiej strony nie pozwala ci narzekać, zwalać winy na innych, zrzucać odpowiedzialności za to co cię spotyka na przeszłość, okoliczności, innych ludzi. No bo skoro ty jesteś ok taki jaki jesteś to inni też są ok tacy jacy są. W ogóle życie jest ok takie jakie jest. Jest takie jakie ma być. Ale paradoksalnie to jest wskazówką co zmienić. Jeśli chcesz. Ale po spotkaniach z Krzysztofem chcesz. Bo choć z jednej strony czujesz się przytłoczony swoimi, dokonanymi dzięki niemu, odkryciami, z drugiej strony czujesz moc do stawienia im czoła. Bo Krzysiek zmienia myślenie, ukierunkowuje na szukanie odpowiedzi i rozwiązań.

I na końcu, ale chyba najważniejsze – uczy przeżywania emocji. Wszystkich. Nie tłumienia, nie opanowywania tylko właśnie przeżywania, bycia z nimi. Emocje są kluczowe.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *