Referencje

Spotkania z Krzysztofem są… nieprzewidywalne,

Spotkania z Krzysztofem są… nieprzewidywalne, niestandardowe, przełomowe, bywają trudne i ciężkie, ale jednocześnie uwalniające i dające lekkość. Krzysztof ma niesamowite wyczucie i intuicję, zauważa to co kluczowe, ale najtrudniejsze do zauważenia. Uczy świadomości.

Rozumie cię i pozwala ci poczuć, że jesteś ok taki jaki jesteś, że możesz i masz prawo czuć się tak jak się czujesz, że to co się dzieje w twoim życiu ma swoją przyczynę. Ale z drugiej strony nie pozwala ci narzekać, zwalać winy na innych, zrzucać odpowiedzialności za to co cię spotyka na przeszłość, okoliczności, innych ludzi. No bo skoro ty jesteś ok taki jaki jesteś to inni też są ok tacy jacy są. W ogóle życie jest ok takie jakie jest. Jest takie jakie ma być. Ale paradoksalnie to jest wskazówką co zmienić. Jeśli chcesz. Ale po spotkaniach z Krzysztofem chcesz. Bo choć z jednej strony czujesz się przytłoczony swoimi, dokonanymi dzięki niemu, odkryciami, z drugiej strony czujesz moc do stawienia im czoła. Bo Krzysiek zmienia myślenie, ukierunkowuje na szukanie odpowiedzi i rozwiązań.

I na końcu, ale chyba najważniejsze – uczy przeżywania emocji. Wszystkich. Nie tłumienia, nie opanowywania tylko właśnie przeżywania, bycia z nimi. Emocje są kluczowe.

Agnieszka T.

Krzysztof to świetny doradca. Ma

Krzysztof to świetny doradca. Ma wszelkie narzędzia by pomóc zrozumieć siebie i świat na zewnątrz.
Jest przyjacielem każdemu, kto się przed nim otworzy.
Bardzo polecam <3

Aga Matuszewska

O rozmowach z Krzysztofem słów

O rozmowach z Krzysztofem słów kilka…
Czasem trwają godzinę, czasem dwie, czasem są spokojne, czasem burzliwe. Zawsze pełne treści, które przeżywasz jeszcze kilka tygodni. Krzysztof ma w sobie taką pasję i naturalne bycie z drugim człowiekiem, że bardzo łatwo zapominasz o tym, że jesteś na sesji coachingowej.
Te sesje można trochę porównać do lekcji.
Jednego dnia ta lekcja ma imię „rozumiem”- kiedy Krzysztof z ogromną, niewyuczoną empatią pokazuje mi, że wszystko co czuję ma sens…
Innego dnia „akceptacja”- kiedy uczę się nie oceniać i łagodnie przyjmować to, co jest we mnie…
Kolejnego „bullshit”- kiedy Krzysztof bez lęku konfrontuje wszystkie moje opory…
Jeszcze innego „zaczekaj”- kiedy bycie tu i teraz wydaje się za trudne, ale takie potrzebne…
W tym rozmowach najmniej obchodzi go rozmawianie, a najwięcej nasze odczuwanie.
I chociaż czasem wydaje Ci się, że Krzysztof ma tam taką swoją przygotowaną listę najbardziej niewygodnych i najtrudniejszych pytań, to w praktyce okazuje się, że te pytania pomagają Ci poradzić sobie z równie trudnymi i niekomfortowymi sytuacjami z życia.
Z całego serca życzę każdemu, aby mógł tego doświadczyć i ogromnie polecam współpracę z Krzysztofem : )

Daria Dahl

Spotkałam Krzysztofa przypadkiem gdy szukałam

Spotkałam Krzysztofa przypadkiem gdy szukałam pomocy dla syna … dzięki Niemu, zrozumiałam, ze pomocy potrzebuje ja … zaskoczyła mnie bardzo trafność jego pytań i to, ze odpowiedzi na nie są skrywane głęboko we mnie , do których chyba sama przed sobą nie chciałam się przyznać … dziekuje …

Aga W.

Współpraca z Krzysztofem to pełen

Współpraca z Krzysztofem to pełen profesjonalizm, ogrom wiedzy, doświadczenia a także przenikliwości. Przez dotychczasowe swoje życie funkcjonowałam w swojej szklanej iluzji. Dzięki współpracy z Krzyśkiem roztrzaskałam tą iluzję w drobny mak. Jest drugim facetem w życiu przed którym obnażyłam się ze swoich demonów (poza mężem). To niesamowity człowiek, niezwykle cierpliwy i wyrozumiały. Doradca życiowy, coach, prawnik dający wsparcie psychologiczne . W moim codziennym slangu nazywam Krzyśka: Przewodnikiem duchowym. Najbardziej cenię u niego umiejętność dopasowania, stosowanego języka komunikacji do poziomu klienta. Dzięki temu nie ma między nami barier a to usprawnia współpracę. Cały czas nie mogę wyjść z podziwu, że jest w stanie znosić i wspierać procesy które towarzyszą mojej obecnej podróży w głąb siebie samej. W moim życiu miałam kontakt z wieloma psychologami i terapeutami. Żadnej z tych osób nie udało się osiągnąć takich efektów jak podczas obecnej współpracy z Krzysztofem.
Polecam, facet jest rewelacyjny! 🙂

Anna, Żona z ADHD

Bardzo polecam pracę z Krzyśkiem,

Bardzo polecam pracę z Krzyśkiem, który jest prawdziwym profesjonalistą. Jest dla mnie ważne, że korzysta z różnych metod, ma holistyczne podejście do „pacjenta”, jest uważny i wnikliwy. Procesy zawsze mają swoje tempo, ale już po pierwszej wizycie u Krzyśka poczułam, że ruszyłam z miejsca.

Magda

Spotykamy się z Krzyśkiem od

Spotykamy się z Krzyśkiem od ponad roku. Jest zajebiście. Jestem zachwycony. Często kiedy przychodzę jest ciężko, a gdy wychodzę lekko, ale jednocześnie jakbym przewalił tonę węgla w głowie. Dlatego zawsze wracam kilka kilometrów spacerem, żeby ochłonąć.
Jest bardzo wnikliwy, jak taki umysłowy Sherlock Holmes. Spotkania z nim są głębokie i wielopoziomowe, duchowe, coachingowe, terapeutyczne, co tam trzeba w danym momencie.
Głównie zadaje pytania, jest w tym najlepszy. Jest uważny, empatyczny i inspirujący. Czuję ogromną wdzięczność, że jest taka godzina w moim życiu, w której mogę pozwolić sobie na całkowitą autentyczność i szczerość z drugim człowiekiem, w bezpiecznych warunkach. Sesja w parze z moją dziewczyną również była przełomowa. Bardzo pomogła nam oczyścić relację jeszcze przed rozpoczęciem kryzysu małżeńskiego, zobaczyć swoje uwarunkowania i pogmatwania. Krzysztof spokojnie, z tygodnia na tydzień, pomaga mi je rozplątywać. Przez ten rok moje wyrażanie potrzeb wzrosło o 88%, pewność siebie o 125%, zarobki o 500%. Polecam każdemu tego doradcę, a poza tym jest świetnym człowiekiem.

Kuba Tracz

Wiele razy Krzysiek pomógł mi zrozumieć, pomógł poczuć, wskazał na to, co ukryte lub zakłamane. Jest doskonałym przewodnikiem po meandrach ludzkich schematów, przekonań, lęków, pragnień. Wydobywa na światło dzienne tematy niewygodne, lecz newralgiczne. Cenię sobie jego niezwykle trafne wglądy, dogłębne analizy i wszechstronne podejście do omawianych problemów, zwłaszcza poprzez odwoływanie się do zasad totalnej biologii czy przewodnictwa kart Tarota.

Kasia K.

Spotkanie z Kartami u Krzysztofa

Spotkanie z Kartami u Krzysztofa należało do magicznych nie tylko z powodu coraz to celniejszych powiązań, które odnajdywałam między mną a odkrytymi Kartami, ale także z powodu dużej empatii, jaką Krzysiek mi okazał podczas naszego spotkania. Przyszłam w złym stanie po rodzinnej kłótni. Zostałam wysłuchana, mogłam nawet przyznać się do złości, do której ciężko było mi się przyznać samej przed sobą. Nie zostałam oceniona, ani zignorowana. To było ważne i potrzebne. Cenię logiczny umysł Krzyśka, otwarte serce, umysł trenowany w uważności oraz miłość do Tarota. Karty wydaja się być z nim w pięknej harmonii.

Ola M.

Zdarza się, że dochodzisz do

Zdarza się, że dochodzisz do ściany.. Boisz się spojrzeć za siebie, bo wiesz, że za plecami nie ma nic łatwego, lekkiego i przyjemnego.. Czasem trzeba się jednak spojrzeć w tył, żeby zrozumieć dlaczego wybrało się ścieżkę, która prowadzi donikąd.. Krzysiek jest po to żeby pomóc Ci się bezpiecznie odwrócić, zrozumieć, co się stało i poszukać ścieżki, która prowadzi dokądś.. Wysłucha Cię bez oceniania, zrozumie i… niekoniecznie pogłaska po głowie, ale da wsparcie w trudnym procesie szukania właściwych rozwiązań.. Być może zburzy Ci Twój wątły domek z kart, po to żebyś mógł/a zbudować coś solidnego na czym można się oprzeć.. ‚Bezradność’ to tymczasowy stan Twojego umysłu, a ‚doradca’ jest po to, żeby Ci to pokazać.. Pomoże Ci.. Mnie pomógł.. za co mu dziękuję!

Klaudia S.

Dodaj swoją opinię

Strong Testimonials form submission spinner.