Historie miłosne, część 2

Kobieta spotkała mężczyznę. Zakochała się w nim. On odwzajemnił jej uczucie. Po pewnym czasie uczucie mężczyzny wygasło. Kobieta nadal go kochała. Ostatecznie mężczyzna odrzucił tę miłość. Nie mógł jednak zrozumieć dlaczego tak się stało. Dlaczego odrzuca coś tak pięknego. Czuł się winny z tego powodu. Kobieta również nie mogła pojąć tej sytuacji, przecież nie odrzuca się miłości, myślała.

W końcu mężczyzna zrozumiał, co się stało. Przypomniał sobie, że w przeszłości sam bardzo kochał inną kobietę, która go odrzuciła. Czuł się wtedy przez nią zraniony i nie mógł pojąć jak mogła to zrobić. Teraz zrozumiał, poczuł jak to jest nie przyjmować miłości. Popatrzył inaczej na kobietę, która go odrzuciła, zrozumiał ją i wybaczył. Czyniąc to wybaczył sobie, że teraz odrzuca miłość.

Kobieta też zrozumiała, co się stało. Przypomniała sobie, że w przeszłości sama odrzuciła miłość innego mężczyzny. Nie uznała jednak wtedy jego żalu i poczucia zranienia. Teraz zrozumiała jak to jest kochać bez wzajemności. Poczuła żal i zranienie odrzuconego mężczyzny. Uznała je. Czyniąc to uznała swój żal i zranienie w obecnej sytuacji.

KoniecDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *